Proverpakken; een bedrijf met gemotiveerde medewerkers

Proverpakken & ontwikkelen
Wednesday
3
March
2021

Met de juiste training en persoonlijke ontwikkeling werkt ons team samen aan het gewenste eindproduct.

We geven je een uitgebreid inkijkje in de wereld van Proverpakken en ontwikkelen. Je ziet hoe onze medewerkers de meest uiteenlopende taken uitvoeren. De mensen bij Proverpakken zijn gemotiveerd en gedisciplineerd. Zoals Fred, hij vertelt wat de speciale opleiding voor hem heeft betekend. Hij heeft ons een duwtje in de rug gegeven naar Taalakkoord, oftewel het verbeteren van de taalvaardigheid bij de werknemers. Proverpakken investeert graag in de persoonlijke ontwikkeling van zijn medewerkers. De werkzaamheden zijn van hoogwaardig niveau en kunnen soms enkel uitgevoerd worden na een specifieke training of opleiding.

Dit filmpje is een applaus voor ons team! Wij zijn ontzettend trots op ze.

No items found.

Volg ons op social media

Progroen & MilieuProbezorgtPro Verpakken & ontwikkelenPro Verpakken & ontwikkelen